Dziś jest: Niedziela, 04-12-2022

Informacje

Narzędzia i usługi

Lokalny Program Rewitalizacji

Podsumowanie drugiego spotkania konsultacyjnego w sprawie Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Miasta Lwówka na lata 2016-2023

  • 14-10-2016
  • przez Maciej Piechowiak

Załączniki

7 października 2016 r. na sali Lwóweckiego Domu Kultury odbyło się drugie sprotkanie konsultacyjne poświęcone Lokalnemu Programowi Rewitalizacji dla Miasta Lwówek na lata 2016-2023.
W trakcie spotkania prof. Sylwia Staszewska oraz dr Przemysław Ciesiółka, reprezentujący Instytut Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej UAM Poznań, podsumowali m.in. wyniki ankiet diagnozujących główne problemy społeczne, ekonomiczne, kulturowe i przestrzenne w obszarze, który ma zostać poddany rewitalizacji. Zaprezentowano również projekty rewitalizacyjne zgłoszone przez mieszkańców. Na koniec odbyła się dyskusja, podczas której zgromadzone na sali osoby oceniły wyniki dotychczas wykonanych prac przygotowawczych mających na celu stworzenie przedmiotowego programu.
 
Poniżej zamieszczamy prezentację poświęconą odbytemu spotkaniu. W prezentacji możemy zapoznać się między innymi z wynikami ankiet diagnozujących oraz z projektami rewitalizacyjnymi.
Zachęcamy do ich obejrzenia i podzielenia się swoimi uwagami, przesyłając je na adres: inwestycje~@~lwowek~.~com~.~pl.
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją